Много красиво спално бельо, прохладно и комфортно за лятото. Впечатляваща опаковка, подходящо и за подарък. Доволна!
Качество както очаквах!
Със сигурност ще поръчам пак :)
Изглежда чудесно! Приятна на допир материя.
Изключително качество,цветове,материя-фантастично усещане за лукс